fbpx Skip to main content

Partijā VIENOTĪBA uzņemts bijušais Vecpiebalgas novada domes priekšsēdētājs Indriķis Putniņš

Partijas VIENOTĪBA valde atbalstījusi Cēsu novada domes deputāta, bijušā Vecpiebalgas novada domes priekšsēdētāja Indriķa Putniņa iesniegumu par iestāšanos partijā. Indriķis Putniņš savas profesionālās politiķa karjeras laikā ir pieredzējis darbā kā pašvaldību, tā nacionālās politikas līmenī.

Jānis Rozenbergs, partijas VIENOTĪBA valdes loceklis, Cēsu novada domes priekšsēdētājs: “Pēc administratīvi teritoriālās reformas Cēsu novads teritorijas ziņā kļuva par vienu no lielākajiem Latvijā un esmu gandarīts, ka VIENOTĪBAS komandai pievienojas piebaldzēnu pārstāvis Cēsu novada domē. Indriķa Putniņa pieredze pašvaldību un nacionālajā līmenī būs ļoti noderīga ikdienas darbā.”

Indriķis Putniņš, partijas VIENOTĪBA biedrs:

“Politika ir mana sirdslieta daudzu gadu garumā, ar VIENOTĪBAS valstsvīriem un sievām nācies daudz sadarboties un meklēt kopīgus risinājumus dažādās jomās gan pašvaldību, gan valsts līmenī, tāpēc pievienošanās VIENOTĪBAS komandai šajā brīdī man ir pašsaprotama. Augstu vērtēju VIENOTĪBAS galvenās vērtības, kas vērstas uz Latvijas kā demokrātiskas un eiropeiskas valsts attīstību. Šāds kurss jo īpaši svarīgs ir šajā ģeopolitiskajā situācijā, kad šīs vērtības tiek apdraudētas. Taču vēl vairāk šobrīd novērtēju to, ka VIENOTĪBA ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu ir vadījusi ļoti sadrumstalotu daudzpartiju valdību sarežģītos krīzes apstākļos. Jā, ir pieļautas arī kļūdas, taču nekļūdās tikai tie, kuri nedara. Zinu, ka šo novērtē daudzi, kuri tieši tāpēc Saeimas vēlēšanās atbalstīs sarakstu nr.1 – JAUNO VIENOTĪBU.”

Kopš gada sākuma apstiprināti vairāki desmiti jaunu partijas VIENOTĪBA biedru pieteikumi, partijas biedru kopējais skaits ir teju 2200.

———-

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu