fbpx Skip to main content

Notiks partijas VIENOTĪBA kongress “Stiprāku mūsu Latviju!”

Sestdien, 17. septembrī, Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē notiks partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA kongress “Stiprāku mūsu Latviju!”, kurā delegātus ar ziņojumiem uzrunās Ministru prezidents, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš un partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens.

Kongresā ar uzrunām uzstāsies ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, finanšu ministrs Jānis Reirs un Latvijas vēsturē ilglaicīgāk strādājušais iekšlietu ministrs, 13. Saeimas deputāts Rihards Kozlovskis.

No Eiropas mēroga politiķiem partijas VIENOTĪBA biedrus kongresā uzrunās Eiropas Komisijas izpildviceprezidents Valdis Dombrovskis un Eiropas Tautas partijas prezidents, Eiropas Tautas partijas grupas vadītājs Eiropas Parlamentā Manfrēds Vēbers.

Kongresa darba kārtībā plānotas paneļdiskusijas par ceļu uz politiskās nācijas veidošanu un izglītotas sabiedrības stiprināšanu – šīs debates vadīs Saeimas deputāte, partijas VIENOTĪBA valdes locekle Anda Čakša un partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens. Kongresa delegātiem būs arī jāievēl partijas Ētikas komisija.

Mediju ievērībai: Partijas VIENOTĪBA kongresa norises laiks no pl. 10:00 līdz 14:00 Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, Turaidas ielā 1.

———-

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu