fbpx Skip to main content

Partijas VIENOTĪBA Rīgas nodaļu turpinās vadīt Vilnis Ķirsis

Vakar, 27. februārī, notika partijas VIENOTĪBA Rīgas nodaļas kopsapulce, kurā par nodaļas vadītāju atkārtoti ievēlēts Vilnis Ķirsis. Rīgas nodaļa partijā ir lielākā un tajā ir gandrīz 800 biedru.

Vilnis Ķirsis, partijas VIENOTĪBA Rīgas nodaļas vadītājs: “Esmu pateicīgs kolēģiem partijā par doto mandātu turpināt vadīt Rīgas biedru nodaļu. Tā ir ne tik vien lielākā, bet arī pastāvīgi augoša, jo saņemam arvien jaunus iesniegumus no sabiedriski aktīviem cilvēkiem, kuri vēlas iestāties partijā un darboties Rīgas nodaļā. Mūsu galvenais uzdevums tuvākajos mēnešos ir nepārprotami skaidrs – Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās nāksim ar skaidru rīcības plānu pilsētas sakārtošanai.”

Partijas VIENOTĪBA domes un apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēde, kurā tiks prezentēta programma un komanda Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām, notiks 7. martā.

Kopsapulcē pārvēlēta arī Rīgas nodaļas valde, kurā darbosies Rīgas domes bijušie deputāti Inese Andersone un Uģis Rotbergs, Rīgas domes VIENOTĪBAS frakcijas konsultants Edmunds Jurēvics, partijas VIENOTĪBA jaunatnes nodaļas vadītāja Santa Zarāne, tāpat valdē strādās Jānis Lazdāns, Edgars Baldunčiks, Edgars Jākobsons. 

Partija VIENOTĪBA kopā ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu