fbpx Skip to main content

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājas amatā ievēlēta Evika Siliņa

Piektdien, 14. jūnijā, norisinājās partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsapulce, kur amatos tika apstiprināti jaunie organizācijas valdes locekļi, kā arī Revīzijas komisijas dalībnieki.

Par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA jauno priekšsēdētāju kļuvusi partijas VIENOTĪBA valdes locekle Evika Siliņa. Valdē turpmāk strādās arī partijas VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens, VIENOTĪBA valdes loceklis Edmunds Jurēvics, partijas “Kuldīgas novadam” pārstāve Inga Bērziņa, partijas “Tukuma pilsētai un novadam” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Limanskis, partijas “Valmierai un Vidzemei” pārstāvis Jānis Skrastiņš un Jēkabpils reģionālās partijas pārstāvis Kārlis Deikovskis. Revīzijas komisijas sastāvā turpmāk strādās partijas “Tukuma pilsētai un novadam” pārstāve Inese Šīmane, partijas VIENOTĪBA biedrs Uģis Rotbergs un partijas VIENOTĪBA ārlietu sekretārs Edgars Ikstens.

“Panākumi Eiropas Parlamenta vēlēšanās nozīmē arī lielu atbildību. Uz partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA arī turpmākos piecus gadus skatīsies kā uz galveno Latvijas interešu pārstāvi Eiropā. Esam atbildīgi arī par darbu valdībā, un nākamā gada lielais izaicinājums būs pašvaldību vēlēšanas. Panākumu kaldināšanā ļoti liela nozīme būs partiju apvienībā ietilpstošajām reģionālajām partijām un to līderiem. Svarīga ir apvienības attīstība – nedrīkstam gulēt uz lauriem. Tāpēc būtiski, ka apvienībā notiek paaudžu maiņa – pieredzējušo politiķu zināšanas lieliski papildina mūsu jauno politiķu idejas un degsme. Paldies biedriem, kolēģiem un atbalstītājiem, izsakot man uzticību partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētāja vēlēšanās! Kopā mēs esam stabilizējošs un vienlaikus uz attīstību vērsts politiskais spēks, kas realizē saprātīgu, mūsu valsts un tautas vērtībās balstītu politiku,” saka jaunā organizācijas priekšsēdētāja E. Siliņa.

Līdz šim politiskās organizācijas priekšsēdētājs bija Krišjānis Kariņš. “2018. gada vasarā uzņēmos vadīt politisko partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, kad tās reitings bija 1,6%. Tā paša gada rudenī Saeimas vēlēšanās pārvarējām 5% barjeru un ieguvām astoņus deputātu mandātus, bet jau nakamājās Saeimas vēlēšanās uzvarējām, iegūstot 26 deputātu mandātus. Aizvadīts ļoti intensīvs posms, kura laikā organizācija guvusi sabiedrības uzticību un attīstījusies. Es nododu organizāciju vadīt tālāk laikā, kad esam atkārtoti uzvarējuši Eiropas Parlamanta vēlēšanās,” teic K. Kariņš par aizvadīto darba periodu.

Valdē līdz šim strādāja arī partijas “Kuldīgas novadam” pārstāve Inga Bērziņa, partijas VIENOTĪBA priekšsēdētājs Arvils Ašeradens, partijas VIENOTĪBA valdes loceklis Jānis Reirs un partijas “Tukuma pilsētai un novadam” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Limanskis. Iepriekš līdzšinējā valdē strādāja arī partijas “Valmierai un Vidzemei” vadītājs Jānis Baiks un Jēkabpils reģionālās partijas vadītājs Leonīds Salcevičs.

Revīzijas komisijas sastāvā līdz šim strādāja partijas “Kuldīgas novadam” pārstāvis Artis Gustovskis, partijas VIENOTĪBA biedrs Uģis Rotbergs un partijas VIENOTĪBA ārlietu sekretārs Edgars Ikstens.

Politisko partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA veido partijas VIENOTĪBA, “Kuldīgas novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Tukuma pilsētai un novadam”, Jēkabpils reģionālā partija un Latgales partiju apvienība. Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes vēlēšanās piedalījās delegāti no katras apvienību veidojošas partijas.

 

Kontaktpersona informācijai par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA un Saeimas frakcijas JAUNĀ VIENOTĪBA aktualitātēm:
Anna Ūdre
E-pasts: [email protected], [email protected]
Tālr.: +371 28607074

Dalies ar ziņu