fbpx Skip to main content

Siguldā nodibināta partijas VIENOTĪBA nodaļa

Siguldas novadā nodibināta partijas VIENOTĪBA reģionālā nodaļa, par kuras vadītāju kļuvis ekonomists, zemnieku saimniecības īpašnieks Jānis Paulovičs.

VIENOTĪBAS Siguldas nodaļas biedri pagājušā gada pavasarī sekmīgi piedalījās pašvaldību vēlēšanās, jaunajā Siguldas novada domē iegūstot divus mandātus – pašvaldībā tika ievēlēti izglītības un uzņēmējdarbības eksperte Ina Stupele un ekonomists Aivars Garančs.

Ainars Latkovskis, partijas VIENOTĪBA valdes loceklis, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcijas priekšsēdētājs: “Siguldas novada ļaudis ir sabiedriski un politiski aktīvi, gatavi iesaistīties ar savu darbu un idejām politiskajā procesā. VIENOTĪBAS Siguldas nodaļas biedri sevi jau pierāda darbos pašvaldībā, kur strādā finanšu, uzņēmējdarbības, izglītības un kultūras komitejās, gādājot, lai ne tikai Sigulda būtu pilsēta tūristiem, bet visā novadā attīstītos arī ražošana un būtu darba vietas vietējiem iedzīvotājiem. Partijas jaunā nodaļa būs bāzes vieta arvien jaunām idejām kā novada, tā reģiona attīstībai.”

———-

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Informāciju sagatavoja:
Partija VIENOTĪBA

E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

 

Dalies ar ziņu