fbpx Skip to main content

Vilnis Ķirsis: Rīgas namu pārvaldnieks būtu jāsakārto, nevis jāprivatizē

Pašvaldības uzņēmums “Rīgas namu pārvaldnieks” gadiem ilgi ir ticis izsaimniekots, par ko pilna atbildība jāuzņemas iepriekšējai Rīgas domes vadībai un konkrēti partiju “Saskaņa” un “Gods kalpot Rīgai” politiķiem. Ikviens “Rīgas namu pārvaldnieka” klients zina, ka pakalpojumu kvalitāte ir zema, bet izmaksas sadārdzinātas, vienlaikus auditoru piedāvājums nodot uzņēmumu privatizācijai nav atbalstāms, uzskata partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA līderis Rīgā Vilnis Ķirsis.

Vilnis Ķirsis, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA līderis: “Gādīgam pilsētas saimniekam pirmkārt ir jādomā par ieguvumiem pilsētas iedzīvotājiem, un, no šāda skatu punkta vērtējot auditoru ierosinājumu Rīgas domei piederošo kapitāldaļu uzņēmumā “Rīgas namu pārvaldnieks” pārdošanu jeb privatizāciju, es saredzu lielus riskus – pirmkārt, ir iespējama apsaimniekošanas izmaksu vēl lielāka sadārdzināšanās. Mana pārliecība ir, ka daudz labāks risinājums ir veicināt dzīvokļu īpašnieku biedrību izveidi, kas ir iedzīvotājiem daudz piemērotāks namu apsaimniekošanas modelis.”

Vilnis Ķirsis ir pārliecināts, ka jebkādus lēmumus par pilsētas turpmāko līdzdalību pašvaldībai līdz šim piederošajos uzņēmumos var pieņemt tikai jaunievēlētā Rīgas dome, kas pārstāv rīdzinieku viedokli. “Esošā pilsētas pagaidu administrācija nav rīdzinieku ievēlēta un tā par tik būtiskiem jautājumiem lemt nedrīkst,” pārliecināts V. Ķirsis.

Viņš arī norāda, ka pirms jebkādu lēmumu pieņemšanas par uzņēmumu “Rīgas namu pārvaldnieks” svarīgākais ir to sakārtot, nepieciešamības gadījumā arī vēršoties pret tiem šī uzņēmuma bijušajiem vadītājiem, kuri pieļāvuši gan “Rīgas namu pārvaldnieka” politizāciju, gan koruptīvus lēmumus, kas noveduši pie izsaimniekošanas.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu