fbpx Skip to main content

JAUNĀS VIENOTĪBAS tiešsaistes diskusija par vīzijām un realitāti Latvijas izglītībā

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA ceturtdien, 28. maijā, tiešsaistē analizēs aktualitātes izglītības nozarē. Diskusijā piedalīsies bijušais izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, Rīgas Stradiņa universitātes rektors Aigars Pētersons un partijas VIENOTĪBA ģenerālsekretārs Artis Kampars.

Sarunā par vīzijām un realitāti Latvijas izglītībā un zinātnē tās dalībnieki vērtēs attālināto mācību veiksmes un iespējamos trūkumus, apspriedīs plānoto augstskolu reformu un tās riskus, diskutēs par augstākās izglītības un zinātnes pienesumu Latvijas tautsaimniecībai.

Diskusija tiks translēta tiešraidē partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kontā sociālajā tīklā Facebook https://www.facebook.com/jaunavienotiba.lv/, tās sākums 28. maijā pl. 19:00.

Tiešraižu cikla “Sarunas klikšķa attālumā. Bez cepiena.” dalībniekiem jautājumus var iesūtīt jau iepriekš, rakstot tos komentāros sociālajā tīklā Facebook. Auditorijas jautājumi tiks apkopti arī tiešraides laikā.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu