fbpx Skip to main content

Vilnis Ķirsis: uz VIENOTĪBU var paļauties

Partija VIENOTĪBA sevi ir pierādījusi darbos un uz mums var paļauties,” šodien, uzrunājot partijas biedrus ikgadējā kongresā, sacīja partijas VIENOTĪBA valdes loceklis, Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis.

Viņš atgādināja, ka tagadējais Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks Valdis Dombrovskis izveda Latviju no dziļas krīzes 2009. gadā, savukārt Ministru prezidents Krišjānis Kariņš uzņēmās veidot valdību pēc 13. Saeimas vēlēšanām, kad deputātu sastāvs bija ievēlēts tik raibs, ka dažādu apstākļu dēļ, tai skaitā personīgu ambīciju dēļ, citu partiju mēģinājumi izveidot koalīciju bija nesekmīgi.

Uz VIENOTĪBU var droši paļauties arī Rīgā – mēs bijām vienīgā frakcija, kas iepriekšējā Rīgas domes sasaukumā neizšķīda, mūsu vidū nebija tādu, kuri būtu aizgājuši uz citām frakcijām vai strādāt kopā ar veco varu domē,” partijas biedriem uzsvēra Vilnis Ķirsis.

Rīga ir jāsakārto – to var izdarīt. Bet pats galvenais – to nedrīkst nedarīt. JAUNĀS VIENOTĪBAS komanda Rīgas ārkārtas vēlēšanām ir spēcīgākā, mūsu vidū ir gan pieredzējuši profesionāļi, gan enerģiski jauni cilvēki. Rīga ir Latvijas sirds – tai jāpukst vienā ritmā ar valsti. Mēs strādāsim, lai tas notiktu,” sacīja JAUNĀS VIENOTĪBAS Rīgas mēra amata kandidāts.

Viņš uzsvēra, ka pēc nedēļas vēlēšanās izšķiries, vai Rīga izlauzīsies no korupcijas, nesaimnieciskuma un stagnācijas valgiem, lai Latvijas galvaspilsētā beidzot atsāktos izaugsme. “Man ir reāls plāns Rīgai un to, lai to realizētu, Latvijas galvaspilsētā ir jāizskauž korupcija un nesaimnieciskums. Ir jāatjauno funkcionāla un efektīva Rīgas sadarbība ar Latvijas valdību un Eiropas institūcijām,” uzskata V. Ķirsis.

Sestdien, 22. augustā, Cēsīs, Pils parkā, notiek partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA kongress, kurā delegātus uzrunā Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks Valdis Dombrovskis, VIENOTĪBAS valdes priekšsēdētājs Arvils Ašeradens un partiju apvienības līderis Rīgā Vilnis Ķirsis. Delegātiem dalība kongresā pirmo reizi tiek nodrošināta vienlaikus kā klātienē, tā attālināti un kongresā tiek prezentēta koncepcija par digitālo partiju.

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopā veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu