fbpx Skip to main content

Aicinām uz tiešraides sarunu ar Valdi Dombrovski un Edgaru Rinkēviču

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA ceturtdien, 23. aprīlī, pl.19:00 rīkos tiešraides sarunu ar Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieku Valdi Dombrovski un Latvijas ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču par aktuālajiem lēmumiem un risinājumiem Covid-19 izraisītās globālās krīzes apstākļos.

Sarunu vadīs partijas VIENOTĪBA ģenerālsekretārs Artis Kampars un tā tiks translēta partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kontā sociālajā tīklā Facebook https://www.facebook.com/jaunavienotiba.lv/

Sarunas dalībnieki analizēs Eiropas Savienības rīcību un iespējas krīzes pārvarēšanai, tai skaitā arī idejas ekonomikas atveseļošanai pēc pandēmijas, pārrunās atjaunotās Latvijas vēsturē lielākās tautiešu repatriācijas gaitu, spriedīs par ģeopolitiskajām, finanšu, brīvības un vērtību robežām.

Tiešraižu cikla “Sarunas klikšķa attālumā. Bez cepiena.” dalībniekiem jautājumus var iesūtīt jau iepriekš, rakstot tos komentāros sociālajā tīklā Facebook. Auditorijas jautājumi tiks apkopti arī tiešraides laikā.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

https://www.facebook.com/jaunavienotiba.lv/posts/3682670105136466

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu