fbpx Skip to main content

Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde pievienojas JAUNĀS VIENOTĪBAS komandai

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA komandai šodien pievienojusies Eiropas Parlamenta deputāte, bijusī kultūras ministre Dace Melbārde. Par viņas uzņemšanu partijā šodien vienbalsīgi lēma partijas VIENOTĪBA valde.

Krišjānis Kariņš, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs, Ministru prezidents: “Dace Melbārde ir pieredzējusi politiķe un esmu gandarīts, ka viņa ar savu intelektuālo kapacitāti darbosies JAUNĀS VIENOTĪBAS komandā. Melbārdes kundzes politiskais briedums ir un būs nozīmīgs kā Latvijā nacionālā mērogā, tā vēl spēcīgākai mūsu pārstāvniecībai Eiropas Parlamentā.”

Dace Melbārde, Eiropas Parlamenta deputāte, partijas VIENOTĪBA biedre:

“Lēmums par pievienošanos partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA komandai ir ilgstošu pārdomu rezultāts, ko primāri ir noteicis mans un partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopīgs redzējums par Latvijas un Eiropas vērtībām un attīstības prioritātēm.  Šī redzējuma pamatā ir Latvija kā nacionāla, eiropeiska un demokrātiska valsts un saliedēta un izglītota politiskā nācija, kuras kodolu veido latviešu valoda kā valsts valoda, nacionālā kultūra un vispārcilvēciskās vērtības. Manu motivāciju turpināt darbu Latvijas un Eiropas politikā VIENOTĪBAS komandā ietekmē arī līdzšinējais partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA darbs valdībā un spēja uzņemties atbildību par valsts vadību ļoti sarežģītos apstākļos, ko pēdējos četrus gadus ir nenogurstoši apliecinājis ministru prezidents Krišjānis Kariņš. Kā partijas VIENOTĪBA biedrs turpināšu darbu Eiropas Parlamentā, īpašu vērību pievēršot izglītības, kultūras, mediju un jaunatnes politikas jautājumiem gan Eiropas, gan Latvijas mērogā.”

—————

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” , savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472
Foto: Jānis Deinats

Dalies ar ziņu