fbpx Skip to main content

Informējam par partiju divpusējo sarunu grafiku š.g. 26. oktobrī

Pl. 9:00 tikšanās ar Nacionālo apvienību
Pl. 10:30 tikšanās ar Apvienoto sarakstu
Sarunas notiks partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA birojā, Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12-3.

Atgādinām, ka, pildot Valsts prezidenta aicinājumu rīkot starppartiju sarunas par jaunās valdības prioritātēm un darāmajiem darbiem, partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA pēc trīs sarunu kārtām piedāvājusi Nacionālajai apvienībai un Apvienotajam sarakstam parakstīt sadarbības memorandu par koalīcijas veidošanas principiem.

Sadarbības memorands paredz politisko spēku gatavību uzņemties atbildību par Latvijas valsts attīstību un tautas labklājību un vienošanos par valdības izveidošanas pamatprincipiem un kopīgi izvirzītajiem mērķiem – valsts drošības stiprināšanu, ekonomikas izaugsmi un sociāli taisnīgas, iekļaujošas sabiedrības attīstību.
—————
JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” , savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
[email protected], tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu