fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA apņemas iestāties par Latvijas Pensionāru federācijas prasību īstenošanu 13.Saeimā

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA, izvērtējot Latvijas Pensionāru federācijas izvirzītās prasības partijām, kas balotēsies 13.Saeimas vēlēšanām, atzīst, ka pie virknes izvirzīto prasību īstenošanas darbs jau ir uzsākts, tās ir izpildāmas un apņemas, ka JAUNĀS VIENOTĪBAS ievēlētie deputāti 13.Saeimā iestāsies par to īstenošanu.

“Ikviens seniors ir pelnījis cieņpilnu attieksmi no valsts, lai šodiena būtu labāka par vakardienu. Mūsu uzdevums ir darīt visu, lai senioriem būtu nepieciešamais nodrošinājums un stabilitāte. Tāpēc arī šodien – starptautiskajā Senioru dienā – vēlos vēlreiz uzsvērt, ka tikai ciešā sadarbībā ar senioru organizācijām, kopā sarunājoties un sadzirdot vienam otru, ir iespējams panākt risinājumus, kas ir vislabākie senioriem. Mūsu mērķis ir panākt, lai senioru dzīve kļūst labāka. Tādēļ paužam apņemšanos ciešā sadarbībā neatliekami risināt šajā dokumentā minētos jautājumus,” pauž Jānis Reirs, labklājības ministrs, JAUNĀ VIENOTĪBA Zemgales saraksta līderis.

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA izvērtēja Latvijas Pensionāru federācijas domes 2018.gada 28.maijā pieņemto lēmumu “ Latvijas Pensionāru federācijas prasības partijām, kas balotēsies LR 13.Saeimas vēlēšanās”. 

Partija VIENOTĪBA kopā ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopīgam startam 13.Saeimas vēlēšanām ir izveidojušas partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta amata kandidāts ir Krišjānis Kariņš.

Informāciju sagatavoja:
Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel. nr. 22087726

Dalies ar ziņu