fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBĀ atgriežas Loskutovs, Dālderis, pievienojas Demiters un vēl 5 biedri

Partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA valde šodien partijas rindās uzņēma astoņus jaunus biedrus, to vidū Saeimas deputātus Alekseju Loskutovu un Intu Dālderi, kā arī Talsu uzņēmēju Edmundu Demiteru. 

“Man vienmēr ir bijušas tuvas VIENOTĪBAS ideoloģiskās nostādnes, un tagad, kad partija spējusi būtiski mainīties un strādāt kā komanda, vēlos pilnvērtīgi iekļauties tās darbā, ” pauda Ints Dālderis.

“VIENOTĪBA pēdējā gada laikā ir būtiski mainījusies, kļūstot par ideoloģiski saliedētu, profesionālu politisku spēku, kam ir svarīgi tiesiskuma un demokrātijas nostiprināšanas jautājumi. Tie bija noteicošie faktori, lai atgrieztos partijas biedru rindās,” savu izvēli pamatoja Aleksejs Loskutovs. 

Valde šodien partijā vēl uzņēma arī Māru Ulmi, Kārli Lukstaraupu un Ilonu Lusti Rīgas nodaļā,  Jāni Grahoļski un Māri Rozenbergu Talsu nodaļā.

Partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ir vairāk nekā 3000 biedru.

Partija VIENOTĪBA kopā ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopīgam startam 13.Saeimas vēlēšanām ir izveidojušas partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs un Ministru prezidenta amata kandidāts ir Krišjānis Kariņš.

 

Informāciju sagatavoja:
Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
Tel. nr. 22087726

Dalies ar ziņu