fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA apstiprina nākamos 10 sarakstus pašvaldību vēlēšanām

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valde turpina apstiprināt sarakstus pašvaldību vēlēšanām un šodien pieņemti nākamie 10 saraksti – tie ir sagatavoti vēlēšanām Salaspils, Ogres, Aizkraukles, Alūksnes, Smiltenes, Madonas, Talsu, Gulbenes un Ādažu novados, kā arī Rēzeknē.

Salaspils novadā JAUNĀS VIENOTĪBAS saraksta galvgalī būs ilggadējais Salaspils mērs Raimonds Čudars, kā arī viņa vietnieki Malda Caune un Raivis Anspaks, tāpat sarakstā būs virkne uzņēmēju, kuri ir partijas atbalstītāji, piemēram, Jānis Turlajs, SIA “Jāņa sēta” vadītājs.

Jaunajā Ogres novadā JAUNĀS VIENOTĪBAS līdere pašvaldību vēlēšanās būs Dace Kļaviņa un sarakstā ar 26 deputāta amata kandidātiem iekļauti arī vairāki partiju apvienības atbalstītāji, to vidū mediķe, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadītāja Liene Cipule, leģendārais basketbolists un basketbola treneris Igors Miglinieks, uzņēmēji, bērzu sulu un vīndarītavas saimnieki Linards un Kristīne Liberti un citi.

Pašvaldību vēlēšanās jaunajā Aizkraukles novadā JAUNĀS VIENOTĪBAS sarakstā ir 22 deputāta amata kandidāti un saraksta līderis ir Pļaviņu mērs Aigars Lukss, savukārt Alūksnes domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers vadīs 18 deputāta amata kandidātu sarakstu vēlēšanām jaunajā Alūksnes novadā.

Apvienotajā Smiltenes novadā JAUNĀ VIENOTĪBA vēlēšanām pieteiks 18 deputāta amata kandidātus un šī saraksta līderes būs Ilze Vergina, Smiltenes vidusskolas direktore, un Astrīda Harju, Apes novada domes priekšsēdētāja vietniece. Viņām abām ir arī Saeimas deputāta pieredze.

Madonas novadā JAUNĀS VIENOTĪBAS saraksta līderis būs bijušais ilggadējais Madonas mērs Andrejs Ceļapīters, kurš startēs vēlēšanās vēl līdz ar 21 citu deputāta amata kandidātu, Talsu novadā vēlēšanām pieteikti 22 kandidāti – saraksta līderis būs uzņēmējs, ceļu apsaimniekošanas un pasažieru pārvadājumu nozares eksperts Māris Rozenbergs, tāpat sarakstā būs Talsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Normunds Tropiņš un domes deputāts Edmunds Demiters, savukārt Gulbenes novadā partiju apvienības sarakstā kandidēs 18 deputāta amata kandidāti un to vadīs Gulbenes novada domes deputāts Intars Liepiņš.

No 10 šodien valdē apstiprinātajiem sarakstiem divos JAUNĀ VIENOTĪBA sadarbosies ar citu politisko spēku pārstāvjiem. Jaunajā, apvienotajā Ādažu novadā pašvaldību vēlēšanās VIENOTĪBAS līderis sarakstā kopā ar partiju “Kustība “Par!”” būs uzņēmējs Mārtiņš Spravņiks, savukārt Rēzeknes pilsētā četri JAUNĀS VIENOTĪBAS pārstāvji būs apvienotajā sarakstā ar Nacionālās apvienības, Zaļās partijas, Reģionu apvienības un Latgales partijas deputāta amata kandidātiem.

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA šogad vēlēšanās startēs 5 valstspilsētās, to vidū Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī, un vismaz 29 jaunajos novados – kopā vismaz 34 pašvaldībās pēc jaunā teritoriālā iedalījuma.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu