fbpx Skip to main content

JAUNĀS VIENOTĪBAS sarakstu līderos pašvaldību vēlēšanās – Viktorija Baire, Maruta Plivda, Monvīds Švarcs, apstiprināti vēl 15 saraksti

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA iesniegšanai Centrālajā vēlēšanu komisijā sagatavojusi kopskaitā jau 31 sarakstu gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

Šonedēļ valdes apstiprinājums saņemts 15 sarakstiem Ķekavas, Siguldas, Tukuma, Limbažu, Saulkrastu, Dobeles, Balvu, Bauskas un Jelgavas novados, kā arī valstspilsētās Liepājā, Ventspilī un Rēzeknes, Preiļu, Jēkabpils un Valkas novados, kur JAUNĀS VIENOTĪBAS pieredze tiks apvienota ar citām partijām.

Apvienotajā Ķekavas novadā JAUNĀS VIENOTĪBAS vēlēšanu saraksta līderi ir Ķekavas un Baldones mēri – Viktorija Baire un Raimonds Audzers, kopā vēlēšanām šajā novadā pieteikti 22 kandidāti.

Pašvaldību vēlēšanās Siguldā JAUNĀS VIENOTĪBAS sarakstā ir 22 deputāta amata kandidāti, kuru līderis būs uzņēmējs Aivars Garančs, savukārt Tukuma novada domes vēlēšanās piedalīsies gan reģionālā partija “Tukuma pilsētai un novadam”, gan arī partija VIENOTĪBA. Šajā sarakstā iekļauti 22 deputāta amata kandidāti – saraksta līdere ir bijusī Tukuma novada domes izpilddirektore Dace Lebeda, sarakstā ir virkne partijas atbalstītāju, to vidū tautas sporta entuziasts un taku skriešanas kustības “Stirnu buks” veidotājs Rimants Liepiņš, uzņēmējs un bijušais Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, uzņēmējdarbības profesionāle ar pieredzi lielu uzņēmumu vadībā Anita Skudra un citi.

Jaunajā Limbažu novadā vēlēšanās tiek virzīti 18 deputāta amata kandidāti, kuru līdere būs izglītības nozares profesionāle, Bērnu un jauniešu centra direktore Limbažos Ilze Žūriņa-Davidčuka, savukārt Saulkrastu novadā saraksta galvgalī būs juriste Izita Kļaviņa.

Dobeles novada vēlēšanām JAUNĀS VIENOTĪBAS saraksta līderis būs Dobeles novada domes deputāts Edgars Laimiņš, Balvu novadā saraksta vadībā būs nevalstiskā sektora un mūžiglītības profesionāle Maruta Castrova. Bauskas novadā saraksta galvgalī būs novada Sociālā dienesta vadītāja Dina Romanovska, bet Jelgavas novadā – Ozolnieku novada domes deputāts Uldis Ainārs.

Iesniegšanai Centrālajā vēlēšanu komisijā sagatavoti arī seši apvienotie saraksti, kuros JAUNĀ VIENOTĪBA sadarbosies ar citu politisko spēku pārstāvjiem.

Valstpilsētās Liepājā un Ventspilī būs apvienotie saraksti ar partijām “Kustība “Par!”” un “Progresīvie” (Liepājā) un Latvijas Reģionu apvienību (Ventspilī), bet JAUNĀS VIENOTĪBAS līderi šajos sarakstos būs Liepājas Raiņa 6. vidusskolas direktors Kārlis Strautiņš un bijušais aizsardzības un ārlietu ministrs, kā arī deputāts vairākos Saeimas sasaukumos, Eiropas Parlamentā un Rīgas domē, pašlaik Ventspils domes deputāts Ģirts Valdis Kristovskis.

Jaunajā apvienotajā Rēzeknes novadā JAUNĀ VIENOTĪBA sadarbosies ar partiju “Kustība “Par!”” un Latgales partiju, saraksta līderis būs ilggadīgais Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, no partijas atbalstītājiem vēlēšanās Rēzeknes novadā kandidē arī latgaliešu dzejniece Anna Rancāne.

Ar Latgales partiju JAUNĀ VIENOTĪBA sadarbojas pašvaldību vēlēšanās arī Preiļu novadā, kur saraksta galvgalī būs Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda, bet Jēkabpils novadā vēlēšanās piedalīsies gan Jēkabpils reģionālā partija, gan partija VIENOTĪBA, kas sadarbosies ar Latvijas Reģionu apvienību. No VIENOTĪBAS saraksta līderos būs uzņēmējs, lauksaimnieks Mārtiņš Felss un Krustpils novada domes priekšsēdētājs Kārlis Pabērzs.

Savukārt Valkas novadā JAUNĀS VIENOTĪBAS sarakstu vadīs novada domes priekšsēdētāja vietnieks Viesturs Zariņš un šajā novadā sadarbība notiks ar Zaļo un Zemnieku savienības pārstāvjiem.

Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA šogad vēlēšanās startēs 5 valstspilsētās, to vidū Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī, un vismaz 29 jaunajos novados – kopā vismaz 34 pašvaldībās pēc jaunā teritoriālā iedalījuma.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu