fbpx Skip to main content

JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcija apmeklēs Salaspili

Piektdien, 27. septembrī, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcija dosies reģionālajā vizītē uz Salaspili, lai iepazītos gan ar sociālo un izglītības jautājumu risināšanu novadā, gan apmeklētu vietējos uzņēmumus.

JAUNĀS VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas deputāti vizīti sāks ar Salaspils novada domes apmeklējumu, kur tiksies ar pašvaldības deputātiem, un vēlāk apmeklēs gan Salaspils sociālo centru, gan Salaspils 1. vidusskolu.

Saeimas deputāti ieinteresēti apskatīt Latvijā pirmo un Austrumeiropā lielāko saules siltumenerģijas staciju, ko izveidojis SIA “Salaspils siltums”. Ekspertu ieskatā, šis ir veiksmīgs piemērs, kā Latvijas pilsētas, piesaistot ES fondu līdzfinansējumu, var modernizēt savas siltumapgādes sistēmas, lai mazinātu fosilā kurināmā patēriņu, iedzīvotājiem nodrošinātu videi draudzīgāku siltumenerģiju, tīrāku vidi un zemākus tarifus par siltumenerģiju.

Nolūkā tikties ar vietējiem uzņēmējiem, JAUNĀS VIENOTĪBAS frakcijas deputāti apmeklēs arī vienu no lielākajiem dārzeņu audzētājiem Latvijā – kooperatīvo sabiedrību “Baltijas dārzeņi”.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts:
[email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu