fbpx Skip to main content

JAUNĀS VIENOTĪBAS komandai pievienojas Saeimas deputāte Iveta Benhena-Bēkena

Partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA valde šodien uzņēmusi partijas rindās Saeimas deputāti Ivetu Benhenu-Bēkenu.

Ainars Latkovskis, JAUNĀS VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs: “Esmu gandarīts par jaunu komandas biedru un papildinājumu JAUNĀS VIENOTĪBAS frakcijā un partijā VIENOTĪBA. Politiskā sadrumstalotība, jo sevišķi Covid-19 pandēmijas izraisītās krīzes laikā, neveicina stabilitāti politikā, tāpēc ir būtiski nodrošināt kopdarbu, lai varētu arvien sekmīgāk strādāt Latvijas sabiedrības labā.”

Iveta Benhena-Bēkena, 13. Saeimas deputāte: “Pieredzējusi un stabila komanda un spēcīgs kolektīvs politikā ir svarīgs priekšnoteikums, lai pilnā apmērā realizētu savas politiskās iniciatīvas. Vēlos turpināt atbalstīt pragmatisku un uz attīstību vērstu valsts politiku.

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija”, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildu informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pats: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Kontaktpersona informācijai par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcijas aktualitātēm
Zelma Kolmane
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 29950107

Foto: Latvijas Republikas Saeima

Dalies ar ziņu