fbpx Skip to main content

Nominācijas komisija Rīgas izpilddirektora amatam izraudzījusies profesionāli

Rīgas domes JAUNĀS VIENOTĪBAS frakcijas deputāti šodien uzklausīja nominācijas komisijas virzīto kandidātu Rīgas pilsētas izpilddirektora amatam Jāni Langi un, iepazīstoties ar viņa piedāvāto vīziju darbam Rīgas pašvaldībā un uzklausot viņa atbildes uz deputātu jautājumiem, nolēma atbalstīt šīs kandidatūras tālāku virzīšanu apstiprināšanai domē.

Es varu paust tikai un vienīgi pozitīvu atzinību principam, ka kandidātu atlasi nozīmīgiem amatiem veic neatkarīga personālatlases komisija. Tā būtu jārīkojas arī turpmāk. Mēs pozitīvi vērtējam nominācijas komisijas viedokli, kā arī Jāņa Langes izstrādāto vīziju un atbildes uz frakcijas deputātu uzdotajiem jautājumiem, apliecinot viņa spējas kļūt par labu izpilddirektoru, kas Rīgai šobrīd vajadzīgs. Turklāt Langes bagātā profesionālā pieredze un stratēģiskais redzējums dos iespēju pilsētai attīstīties straujāk,” uzsver Kārlis Šadurskis, JAUNĀS VIENOTĪBAS Rīgas domes deputātu frakcijas priekšsēdētājs.

Nominācijas komisijas sastāvā, izvēloties atbilstošāko pretendentu Rīgas pilsētas izpilddirektora amatam, strādāja neatkarīgi un atzīti profesionāļi – Valsts administrācijas skolas direktore Agita Kalviņa, Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis, “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas” padomes loceklis Juris Lapše, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs, Rīgas domes Personāla nodaļas vadītāja Rita Logina, domnīcas PROVIDUS asociētais pētnieks, vadošais pētnieks Latvijā labas pārvaldības un korupcijas novēršanas jomā Valts Kalniņš un Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis.

—————

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Kontaktpersona informācijai par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Rīgas domes frakcijas aktualitātēm:
Paula Zilberte
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 26403185

Dalies ar ziņu