fbpx Skip to main content

JAUNĀS VIENOTĪBAS Rīgas domes frakciju turpmāk vadīs Uģis Rotbergs

JAUNĀS VIENOTĪBAS Rīgas domes frakcijas deputāti par frakcijas vadītāju šodien ievēlēja pieredzējušo politiķi, vides jautājumu ekspertu Uģi Rotbergu. Jaunais frakcijas vadītājs norāda, ka frakcija turpinās darbu pie iesāktajām reformām, jo sevišķi galvaspilsētas attīstības, satiksmes un infrastruktūras.

Uģis Rotbergs, JAUNĀS VIENOTĪBAS Rīgas domes deputāts: “JAUNĀS VIENOTĪBAS Rīgas domes frakcija kā pieredzējušākais politiskais spēks turpinās iesāktās pozitīvo pārmaiņu reformas galvaspilsētā, īpaši koncentrējoties uz mūsu atbildības sfērām: Rīgas attīstību un satiksmes jomu. Kā frakcijas vadītājs gādāšu, lai mūsu rīdziniekiem dotie solījumi pakāpeniski un stabili pārvērstos darbos un sekmētos rezultātā. Pateicos saviem frakcijas kolēģiem par izrādīto atbalstu un sniegto uzticības kredītu.

Rotbergs ir bijis 10. Saeimas deputāts, pērn no JAUNĀS VIENOTĪBAS saraksta atkārtoti ievēlēts Rīgas domē. Patlaban deputāts ir Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētāja vietnieks. Rotbergs ir ilgstoši veicinājis dabas un klimata aizsardzību Latvijā – viņš ir Pasaules Dabas fonda valdes priekšsēdētājs, kā arī Vides risinājumu institūta eksperts, savukārt pagājušā gada nogalē politiķis kļuva par pirmo Eiropas Klimata pakta vēstnieku no Latvijas. Klimata pakts ir Eiropas Savienības mēroga iniciatīva, kas vieno cilvēkus, kopienas un organizācijas klimata krīzes risināšanā un zaļākas Eiropas veidošanā.

Jauns frakcijas vadītājs bija jāievēl, jo līdzšinējam tās vadītājam, bijušajam Rīgas domes deputātam Kārlim Šadurskim 25.oktobrī tika apstiprinātas 13.Saeimas deputāta pilnvaras.

————

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Jēkabpils reģionālā partija” veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Papildu informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pats: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Kontaktpersona informācijai par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Rīgas domes frakcijas aktualitātēm
Zelma Kolmane
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 29950107

Dalies ar ziņu