fbpx Skip to main content

Jauno valdību veidojošās partijas parakstīs memorandu par sadarbību nākamajā koalīcijā

Jauno valdību veidojošās partijas ir vienojušās par gala redakciju sadarbības memorandam, ko partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA piedāvāja nākamajiem koalīcijas partneriem kopīgai izpratnei par valdības veidošanas principiem.

Sadarbības memorandu partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA, Apvienotā saraksta un Nacionālās apvienības pārstāvji parakstīs 3. novembrī pl. 14:00 partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA birojā Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12-3.

Atgādinām, ka, pildot Valsts prezidenta aicinājumu rīkot starppartiju sarunas par jaunās valdības prioritātēm un darāmajiem darbiem, partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA pirms nedēļas piedāvāja parakstīt sadarbības memorandu, kas paredz politisko spēku gatavību uzņemties atbildību par Latvijas valsts attīstību un tautas labklājību, kā arī vienošanos par valdības izveidošanas pamatprincipiem un kopīgi izvirzītajiem mērķiem – valsts drošības stiprināšanu, ekonomikas izaugsmi un sociāli taisnīgas, iekļaujošas sabiedrības attīstību.

—————

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” , savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Dalies ar ziņu