fbpx Skip to main content

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiešsaistē tiksies ar pašvaldību līderiem Latvijas novados

Divās tiešsaistes pārraidēs – 20. maijā un 3. jūnijā – pašvaldību līderi no visiem Latvijas reģioniem iztaujās Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu par jautājumiem, kas aktuāli iedzīvotājiem Latvijas pilsētās un novados, kur šogad notiks vietvaru vēlēšanas.

Krišjānis Kariņš, Ministru prezidents, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs: “Pašvaldību vēlēšanas visā Latvijā notiks jaunajos novados, kuru apvienošana bija viens no prioritāri svarīgiem uzdevumiem manai valdībai, lai sasniegtu mērķi – vairot labklājību Latvijas cilvēkiem. Administratīvi teritoriālā reforma rada lielākas, spēcīgākas pašvaldības, kas saviem iedzīvotājiem var nodrošināt kvalitatīvāku izglītību, veselības aprūpi, sociālo atbalstu, kā arī ikvienu citu pašvaldības pakalpojumu plānot mērķtiecīgāk. Kā novadu reforma ir solis pretī labklājībai, tā pašvaldību vēlēšanas ir solis pretī arvien labākai novadu pārvaldībai – modernai, spēcīgai, ekonomiski ilgtspējīgai.

20. maijā pl. 17:00 ar Ministru prezidentu tiksies pašvaldību pārstāvji no Kurzemes, Zemgales un Latgales, savukārt 3. jūnijā pl. 17:00 notiks diskusija ar pašvaldību līderiem Vidzemē un Pierīgas pašvaldībās.

Pašvaldību līderu tiešsaistes tikšanās ar Ministru prezidentu tiks translētas partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA lapā sociālajā tīklā Facebook https://www.facebook.com/jaunavienotiba.lv/.

————-

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija”, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]

Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu