fbpx Skip to main content

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiešsaistē tiksies ar pašvaldību līderiem Pierīgas un Vidzemes novados

Turpinot tiešsaistes tikšanās ar pašvaldību līderiem Latvijas reģionos, kur šonedēļ notiek vietvaru vēlēšanas, ceturtdien, 3. jūnijā, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš atbildēs uz jautājumiem, kas aktuāli Pierīgas un Vidzemes novadu iedzīvotājiem.

Pašvaldību līderu tiešsaistes tikšanās ar Ministru prezidentu 3. jūnijā sāksies pl. 17:00 un tiks translēta partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA lapā sociālajā tīklā Facebook https://www.facebook.com/jaunavienotiba.lv/.

Krišjānis Kariņš, Ministru prezidents, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs: “Pašvaldību vēlēšanas visā Latvijā notiks jaunajos novados, kuru apvienošana bija viens no prioritāri svarīgiem uzdevumiem manai valdībai, lai sasniegtu mērķi – vairot labklājību Latvijas cilvēkiem. Administratīvi teritoriālā reforma rada lielākas, spēcīgākas pašvaldības, kas saviem iedzīvotājiem var nodrošināt kvalitatīvāku izglītību, veselības aprūpi, sociālo atbalstu, kā arī ikvienu citu pašvaldības pakalpojumu plānot mērķtiecīgāk. Kā novadu reforma ir solis pretī labklājībai, tā pašvaldību vēlēšanas ir solis pretī arvien labākai novadu pārvaldībai – modernai, spēcīgai, ekonomiski ilgtspējīgai.”

Saruna ar pašvaldību līderiem par iedzīvotājiem aktuālo Kurzemē, Zemgalē un Latgalē notika 20. maijā un interesentiem tās ieraksts skatāms arhīvā: https://www.youtube.com/watch?v=2yF4yOQn3Wc.

————-
JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido piecas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija”, savukārt ar “Latgales partiju” apvienībai ir ilgstoša sadarbība kā pašvaldību, tā Saeimas darbā. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu