fbpx Skip to main content

Partijas VIENOTĪBA ģenerālsekretāre būs Signe Jantone

18. martā PP VIENOTĪBA valde izvēlējās jaunu partijas ģenerālsekretāru. Amatā apstiprināja ilggadējo finanšu ministra biroja vadītāju Signi Jantoni. Partija VIENOTĪBA kopā ar partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA uzsver, ka, pateicoties tam, ka biedri bijuši gatavi pieņemt izšķirošus lēmumus par pārmaiņām un paaudžu maiņu, partiju apvienība spējusi pārvarēt visdažādākos izaicinājumus. Aizvadītā gada pavasarī uzsāktā reorganizācija turpinās ar mērķi veicināt partijas attīstību un izaugsmi, un jauna ģenerālsekretāra ievēlēšana ir daļa no šī procesa.

S. Jantonei ir plaša pieredze apjomīgu un komplicētu procesu vadībā. Savulaik ieguvusi izglītību jurisprudencē, Signe sevi pierādījusi Finanšu ministrijā, vadot Tiesu namu aģentūru, strādājot kā projektu koordinatore Tiesu informatīvās sistēmas projektā un atbildot par e-paraksta likuma ieviešanu, esot valdes locekle Latvijas Garantiju aģentūrā, veicot jurista palīga un valsts notāra pienākumus, kā arī esot padomniece ne vien vairākiem finanšu ministriem, bet arī tieslietu un labklājības jomas vadītājiem valstī.

“Stājoties ģenerālsekretāra amatā, esmu gatava smagi strādāt, lai kopīgiem spēkiem un caur efektīvu darbu esošo mandātu ietvaros, mūsu organizācija veiksmīgi startētu arī turpmākajās vēlēšanās. Atklātums, cieņa, iedziļināšanās, spēja atzīt kļūdas, runāt skaidru valodu, drosmīgi iestāties par saviem vēlētājiem, spēja sekot līdzi laikam – šī ir mana stāja un vērtības. Un es redzu, ka un kā tas būtu noderīgi partiju apvienības darbā un Latvijas labā,” teic Signe Jantone.

“JAUNĀ VIENOTĪBA balstās uz skaidru ideoloģiju, mūsu pamatvērtības ir brīvība, demokrātija un likuma vara. Mēs esam spējuši pieņemt grūtus, bet nepieciešamus lēmumus gan valsts attīstības interesēs, gan arī mūsu politiskā spēka izaugsmei. Jaunajai ģenerālsekretārei Signei Jantonei ir nepieciešamā pieredze un prasmes, lai sekmētu mūsu partiju apvienības izaugsmi un attīstību. Novēlu Signei spēku, izturību un gudrību, uzņemoties jaunos amata pienākumus!” – tā partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš.

“Esmu pārliecināts, ka Signe veiksmīgi īstenos jau pagājušā gada pavasarī uzsākto biroja reorganizāciju, kuras mērķis ir veicināt partijas attīstību un izaugsmi. Ņemot vērā viņas plašo profesionālo pieredzi, zinu, ka viņa ne tikai uzlabos iekšējos procesus, bet arī veicinās sadarbību ar daudzajām partijas nodaļām un biedriem visā Latvijā. Mēs esam liela partija, kas pārstāvēta gan pašvaldību, gan nacionālā, gan valdības, gan arī Eiropas līmenī. Tā ir liela atbildība, un ar pārliecību paļaujos uz Signes spējām vadīt šos procesus,” saka partijas VIENOTĪBA priekšsēdētājs Arvils Aseradens.

 

Foto: Finanšu ministrija

Dalies ar ziņu