fbpx Skip to main content

Saeimas deputāts Aldis Blumbergs pievienojas Jaunās Vienotības komandai

Partiju apvienībā JAUNĀ VIENOTĪBA ietilpstošās partijas VIENOTĪBA valde šodien apstiprinājusi Saeimas deputāta, zvērināta advokāta Alda Blumberga iesniegumu par iestāšanos partijā.

Ainars Latkovskis, JAUNĀS VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs: “Nolūkā mazināt politisko fragmentāciju 13. Saeimā, ir svarīgi, ka neatkarīgie deputāti izvēlas pievienoties partijām, lai konstruktīvi strādātu sabiedrības labklājības un valsts attīstības labā. Esmu gandarīts par jaunu biedru partijā VIENOTĪBA un kolēģi JAUNĀS VIENOTĪBAS frakcijā.”

 

Aldis Blumbergs, 13. Saeimas deputāts: “Politikā ideju realizācijai nepieciešams kolektīvs kopdarbs, tādēļ augstu vērtēju iespēju strādāt JAUNĀS VIENOTĪBAS komandā. Es pievienojos stabilai organizācijai, kas apvieno pieredzējušus politiķus, kurus vieno kopīgas vērtības un izpratne par konstruktīvu darbu ilgtermiņā.”

Aldis Blumbergs, sākot darbību partijā, apņēmies līdzdarboties Ādažu nodaļas izveidē. Valde šodien uzņēma partijā vēl arī vēsturnieku Edgaru Engīzeru, kurš darbosies partijas VIENOTĪBA Rīgas nodaļā. Kopš gada sākuma partija VIENOTĪBA savās rindās uzņēmusi gandrīz 40 jaunus biedrus, organizācijas biedru kopskaits tuvojas 2200 cilvēkiem.

Partija VIENOTĪBA ar partijām “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija” kopā veido partiju apvienību JAUNĀ VIENOTĪBA. Tās valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA:
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 67205472

Kontaktpersona informācijai par partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA Saeimas frakcijas aktualitātēm:
Silva Rozenbaha-Atvara
E-pasts: [email protected]
Tālr.: +371 26 132 028

Foto: Ieva Ābele, Saeima 

Dalies ar ziņu