fbpx Skip to main content

Vilnis Ķirsis: JAUNĀ VIENOTĪBA ir gatava pašaizliedzīgam darbam, lai savestu Rīgu kārtībā

Rīga ir Latvijas sirds. Ja par sirdi nerūpējas, izturas nevērīgi, slimo viss ķermenis. Rīga desmit gadus ir atstāta novārtā un apzināti pretnostatīta Latvijai. Rīga zaudē savas vēsturiskās priekšrocības un ir vienīgā Baltijas valstu galvaspilsēta, kurā iedzīvotāju skaits samazinās. Pēc OECD misijas Latvijā secinātā, Rīga šobrīd ir attīstīta par 30% zem sava potenciāla. JAUNAJAI VIENOTĪBAI ir reāls plāns kā savest mūsu pilsētu kārtībā,” šodien, uzrunājot partijas biedrus sacīja partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA līderis Rīgā Vilnis Ķirsis.

Prezentējot 15 punktu plādu darbiem Rīgā, V. Ķirsis uzsvēra tā galvenās prioritātes – ir jāturpina izskaust korupcija pilsētas domē, tās struktūrās un kapitālsabiedrībās, nekavējoši jāsāk Rīgas ielu, ietvju un tiltu kapitālais remonts, tāpat pilsētai jākļūst draudzīgākai jaunajām ģimenēm, tādēļ Rīgā ir jābūvē īres dzīvokļi un jāgādā, lai beidzot Latvijas galvaspilsētā nebūtu rindu uz bērnudārziem. “Mums ir reāls plāns, kā piesaistīt Rīgai investīcijas un kā kopumā padarīt Rīgu par cilvēkiem  draudzīgu 21. gadsimta Eiropas metropoli, kurā pašvaldības darbs notiek bez skandāliem, ir noregulēts kā precīzs mehānisms, kas darbojas caurspīdīgi, labi nostādītā ritmā, droši un ilgi,” uzsvēra JAUNĀS VIENOTĪBAS līderis Rīgā.

Lai mūsu plānu īstenotu, ir pienācis laiks ņemt varu savās rokās, jo skaidri saprotu, ka laikā pēc vēlēšanām būs kārtīgi jāuzloka piedurknes un jāveic titānisks darbs, lai savestu pilsētu kārtībā, to var izdarīt. Ar pilnu atbildības sajūtu varu teikt, ka JAUNĀS VIENOTĪBAS komanda ir visspēcīgākā šajās ārkārtas vēlēšanas. Mēs plānu Rīgai sāksim īstenot jau pirmajā darba dienā,” partijas biedriem uzsvēra V. Ķirsis.

Atskatoties uz paveikto, viņš norādīja, ka VIENOTĪBAS frakcija Rīgas domes iepriekšējā sasaukumā bija mazākā, taču aktīvākā un saliedētākā. “Mūsu komanda pilsētas pašvaldībā šajos gados bija vienīgā, kas nezaudēja nevienu deputātu – nedz bēgot uz Briseli, pārceļoties uz Saeimu vai pieslienoties tiem, kas Rīgu ir noveduši līdz kliņķim. Rīgas domē mēs bijām dziļā opozīcijā, tomēr ar mūsu komandas darbu es lepojos,” norādīja V. Ķirsis.

Viņš atzina, ka par spīti darbam opozīcijā ir izdevies arī izdarīt labas lietas pilsētai: “Pašvaldības kapitālsabiedrībās tiek veikti auditi, lai to situācija būtu beidzot skaidra, ir apturēta izšķērdība tādos “projektos” kā portāls “riga.lv”, Humora komiteja un citi, daudzmiljonu nanoaplikācijas afēru izdevās izbeigt pirms naudas šķērdēšana sākās. Paglābām no izsaimniekošanas Āgenskalna tirgu, kas atgūst savu vēsturisko šarmu.”

Sestdien, 7. martā, notiek partijas VIENOTĪBA domes un apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA kopsēde, kurā tika prezentēta programma un komanda Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām.

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBAS saraksta līderis Rīgā ir Vilnis Ķirsis, viņa komandā vēlēšanās startēs valsts un pašvaldību pārvaldē pieredzējuši cilvēki, to vidū līdzšinējie Rīgas domes deputāti Inese Andersone, Olafs Pulks, Lauris Ērenpreiss un Uģis Rotbergs, ģenerālis Ints Ķuzis, bijušie ministri Kārlis Šadurskis un Ints Dālderis, bijušais Saeimas frakcijas vadītājs Hosams Abu Meri un citi. JAUNĀS VIENOTĪBAS komandai pievienojušies Rīgas apkaimju biedrību pārstāvji Rita Eva Našeniece, Kaspars Spunde un Armands Būmanis. 

JAUNĀ VIENOTĪBA ir partiju apvienība, ko veido sešas partijas – “VIENOTĪBA”, “Kuldīgas novadam”, “Tukuma pilsētai un novadam”, “Valmierai un Vidzemei”, “Jēkabpils reģionālā partija” un “Latgales partija”. Partiju apvienības valdes priekšsēdētājs ir Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Papildus informācijai:
Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA
E-pasts: [email protected]
Tālrunis: +371 67205472

Dalies ar ziņu